Лопата саперна складна з ручкою ТМ ТОКМАК

Лопата саперна складна з ручкою ТМ ТОКМАК ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
126 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Саперна розкладна лопата - виконує, всі функції звичайної саперної лопати, але дуже зручна в розмірі. Вона буде корисна для походів і розваг на свіжому повітрі. Завдяки своїм розміром в складеному вигляді, а це 40 сантиметрів в довжину, вона не займе багато місця у вашій машині, дорожній сумці і навіть рюкзаку і завжди прийде на допомогу в сніжну зиму.
Саперна лопата на всі випадки життя
«Саперка» в звичайному житті
Наприклад, візьмемо автомобілістів. Для них складна саперна лопата має масу різноманітних застосувань. Вона допоможе відкопати авто від купи снігу завалив вашу машину, вирубати корінь, що заважає проїхати в потрібне вам місце або викопати який-небудь невеликий пеньок. Та й в крайньому випадку, саперна лопата (або ж, ще в народі її називають - «сапёрка») - дуже хороший засіб самооборони.
Для мандрівних людей вона так само є вірним помічником. Розкладна саперна лопата дозволить нарубати хмиз якщо під рукою немає сокири, зняти дерен на вподобаному для багаття місці. З її допомогою можна вирити яму в землі для охолодження води в жарку пору року або під «дакотскій» вогнище, і, завдяки її зручним розмірам, це не складе Вам праці. Крім того є можливість закріпити полотно лопатки під прямим кутом щодо ручки, перетворивши її на подобу мотики, за допомогою якої можна з легкістю розпушити важкий грунт. Є любителі виживання в диких умовах, які розігрівають на полотні саперної лопатки їжу, але краще візьміть з собою казанок!

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
07464