Отрута ГРАНУЛИ ДЛЯ ЩУРІВ І МИШЕЙ (Труйка) 200Г ТМ O.L. KAR

Отрута ГРАНУЛИ ДЛЯ ЩУРІВ І МИШЕЙ (Труйка) 200Г ТМ O.L. KAR ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
15 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Опис
родентицидний засіб Труйка - гранули циліндричної форми рожево-червоного кольору, призначені для знищення мишовидних гризунів (мишей і щурів) в побуті (житлові та інші приміщення).
Склад кошти
Діюча речовина бромадіолон - 0,005%;
ароматизатор, харчова основа - до 100%
Спосіб застосування
Для знищення мишовидних гризунів засіб розкладають в спеціально призначені для цього ємності: контейнери з картону, пластику, лотки, ящики - це сприяє кращому поїданню принади, захищає її від вологи, і ускладнює її поїдання птахами і тваринами. Відстань між підкладками з приманкою має бути 2-10 м в залежності від кількості гризунів. Норми: 10-20 г засобу на одну підкладку для щурів і 2-10 г для мишей. При поїданні приманки її кількість поповнюють до тих пір, поки гризуни не перестануть її є. Розкладену приманку контролюють спочатку через 1-2 дня, а потім з інтервалом 5-7 днів. Летальність гризунів спостерігається протягом 3-10 діб.
Застереження
Застосовувати засіб тільки відповідно до інструкції по застосуванню.
Розміщувати засіб в місцях, недоступних для дітей, домашніх тварин і птиці.
Не допускати попадання засобу в рот, на слизову оболонку очей і шкіру. У разі потрапляння на шкіру або в очі ретельно промити їх водою.
Працювати із засобом, використовуючи гумові рукавички. Після закінчення роботи із засобом вимити руки з милом.
Зберігання
Зберігати засіб окремо від продуктів харчування, в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей і домашніх тварин.
Після закінчення дератизації підкладки і залишки кошти (якщо вони не придатні до використання вдруге), а також мертвих тварин спалюють або закопують в спеціально відведених місцях в землю (на глибину не менше 0,5 м), трупи попередньо засипають хлорним вапном.
Забороняється закопувати засіб і трупи гризунів поблизу водойм і криниць.
Термін придатності - 1 рік.

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
156707