Віталвейс-біо (бад) собака табл.№100 банка з ламін. кісточки ТМ O.L. KAR

Віталвейс-біо (бад) собака табл.№100 банка з ламін. кісточки ТМ O.L. KAR

Віталвейс-біо (бад) собака табл.№100 банка з ламін. кісточки ТМ O.L. KAR ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
87 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Плоскоциліндричні таблетки з рискою і фаскою від сірого до світло-зеленого кольору із вкрапленнями та специфічним запахом.
Склад
1 г добавки містить діючі речовини:
вітамін Д3 - 600 МО;
кальцію карбонат 500 мг;
трикальційфосфат 240 мг;
ламінарія (морська капуста) 100 мг.

Фармакологічні властивості

Ламінарія (морська капуста) містить близько 40 мінералів (йод, бром, марганець, цинк, магній, залізо, калій, натрій, сірка, фосфор, селен, мідь, срібло та ін. ), вітаміни А, В1, В2, В12, С, D, Е, пантотенову і фолієву кислоти, полісахариди до 21%, маніт (20-25) %, альгінову кислоту і її солі до 25%, фруктозу до 4%, білки до 9%. Висушена морська капуста — концентрат еламіну сухий, має клітини капусти, позбавлені оболонки. Завдяки цьому корисні речовини краще засвоюються організмом (до 95%), тоді як засвоюваність сирої капусти становить лише (5-15) %.
Завдяки вмісту активних речовин добавка має лікувально-профілактичні властивості при порушеннях обміну речовин, при вітамінно-мінеральному голодуванні, стимулює роботу центральної і периферичної нервової систем. За рахунок вмісту великої кількості йоду стимулює роботу щитовидної залози, гормони якої прискорюють ріст і статеве дозрівання тварин, попереджують надмірне накопичення жиру (ожиріння) собак та котів. Велика кількість маніту і альгінової кислоти забезпечує виведення з організму важких металів. Добавка стимулює кровотворну функцію, нормалізує роботу травного тракту і є джерелом поживних речовин для росту та збереження міцного шерстного покриву.
Вітамін Д3 сприяє засвоєнню кальцію організмом.
Трикальційфосфат як джерело кальцію та фосфору сприяє росту та зміцненню кісток.
Застосування
Собакам, цуценятам, вагітним і лактуючим сукам, котам, кошенятам, кітним та лактуючим кішкам з лікувальною та профілактичною метою:
– для забезпечення потреб організму в йоді, залізі та інших необхідних елементах;
– для прискорення росту і нормалізації статевого розвитку

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
257034