Рідкий Універсал екстрат біогумусу 0,5л ТМ ФАЙНА ЗЕМЛЯ

Рідкий Універсал екстрат біогумусу 0,5л ТМ ФАЙНА ЗЕМЛЯ ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
19 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

«УНІВЕРСАЛ» Екстракт біогумусу. N-20. P – 20. К-20, 1MgO1SМЭ
( 350дм3- Розмір етикетки: висота 8 см. – ширина 21 см. ). 500дм3 _ 3%. Розмір етикетки: висота 13 см. – ширина 22 см. ТМ «ФАЙНЕ ДОБРИВО»
Органо-мінеральне добриво.
Властивості: Біогумус містить в збалансованих кількостях всі необхідні для живлення рослини мікро і мікроелементи. Завдяки високому вмісту біологічно активних речовин, ферментів, багатій мікрофлорі, біогумус володіє здатністю реанімації «мертвих» грунтів. Біологічно активні речовини, що містяться в біогумусі , знімають стрес з рослин, значно прискорюють приживаність, підвищують їх стійкість до захворювань, прискорюють вегетацію рослин.
Спосіб використання: Позакореневе підживлення проводиться розчином для обприскування (4 ковпачка на 1л води) не менше 1 раз на 2 тижня. При захворюванні рослини 1 раз на 2 дні з інтервалом в один тиждень. Кореневе підживлення проводиться розчином 4 ковпачка на 1л води, з інтервалом 2-3 рази на місяць.
Призначення: Для позакореневого та кореневого підживлення декоративно-листяних та різноквітучих культур, відкритого та закритого грунту.
Методи внесення: Краплинне зрошування, полив, обприскування.
Склад: NPK 20-20-201MgO1SМЭ
ТУ У 24.1-2419717977-002:2008 Термін зберігання: 2 роки. Зберігати в прохолодному сухому місці. Зроблено в Україні. Місце виготовлення: Кіровоградська обл.
Знам*янський р-н. с. Дмитрівка
. Перед використанням збовтати. Для виготовлення добрив, використовується виключно вода зі свердловини, без хлору.

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
264203