+380 (96) 61... показать
Міні-інкубатор (76 яєць) 220/12 В/автоматичний переворот/пінопласт ТМ НЕСУШКА М
Міні-інкубатор (76 яєць) 220/12 В/автоматичний переворот/пінопласт ТМ НЕСУШКА М ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1

Міні-інкубатор (76 яєць) 220/12 В/автоматичний переворот/пінопласт ТМ НЕСУШКА М

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
2 870
В наличии
Код: 277895

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (96) 61... показать
Адрес
50055, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, Кривой Рог район Дружбы

Описание

Тепер Ви можете, не бояться за інкубування яєць при відключенні електроенергії, адже побутової інкубатор Несушка на 76 яйця може працювати від акумулятора на 12 вольт в таких екстрених ситуаціях і його робота буде безперервна.

Для цього інкубатора була розроблена спеціальна система управління, яка відображає в нормальному режимі на дисплеї термостата температуру інкубації в найточніших високих рівнях. Завдяки простому меню фермер може без труда змінити необхідні параметри.

Ще однією особливістю цього інкубатора можна назвати датчик температури, у якого є спеціальний датчик з сигналізацією. Вона спрацьовує при значній зміні температури. Це не мало важливий пристрій, він допоможе вчасно зреагувати і зберегти виводок пташенят.

Окремо можна сказати про корпус інкубатора, він виготовлений повністю з високоякісного пінополістиролу, шляхом лиття під тиском. Має потовщені стінки які за рахунок своєї товщини значно знімають втрату тепла в інкубаційному блоці, а значить зменшують споживання електроенергії. У кришці інкубатора розташовано спеціальне віконце, через яке можна спостерігати процес інкубації не відкриваючи кришку.

Ще в даному інкубаторі успішне виведення пташенят буде завдяки умовам обігріву, які максимально наближені до природних. Адже теновий нагрівальний елемент встановлений в Несушке для обігріву яєць створює необхідні мікроклімат. Він не дає світла в період обігріву, а це відповідає природному висиджування пташенят. Тен сам по собі займає дуже мало місця, але обігріває більшу частину в порівнянні зі своїми розмірами.

Для розміщення яєць в інкубаторі передбачена спеціальна зємна сітка, на ній можна розміщувати яйця різних птахів - гусака, перепела, курки і т.д. У даній моделі при автоматичному перевороті можна розмістити 76 яєць, але видаливши блок автоматичного перевороту кількість яєць можна збільшити.

Переворот в інкубаторі автоматичний, який відбуватиметься погодинно, але за бажанням можна перевертати яйця і в ручн

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
277895

Подобные товары