Міні-інкубатор (76 яєць) 220/12 В/автоматичний переворот/пінопласт ТМ НЕСУШКА М

Міні-інкубатор (76 яєць) 220/12 В/автоматичний переворот/пінопласт ТМ НЕСУШКА М

Міні-інкубатор (76 яєць) 220/12 В/автоматичний переворот/пінопласт ТМ НЕСУШКА М ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
2 873 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Тепер Ви можете, не бояться за інкубування яєць при відключенні електроенергії, адже побутової інкубатор Несушка на 76 яйця може працювати від акумулятора на 12 вольт в таких екстрених ситуаціях і його робота буде безперервна.

Для цього інкубатора була розроблена спеціальна система управління, яка відображає в нормальному режимі на дисплеї термостата температуру інкубації в найточніших високих рівнях. Завдяки простому меню фермер може без труда змінити необхідні параметри.

Ще однією особливістю цього інкубатора можна назвати датчик температури, у якого є спеціальний датчик з сигналізацією. Вона спрацьовує при значній зміні температури. Це не мало важливий пристрій, він допоможе вчасно зреагувати і зберегти виводок пташенят.

Окремо можна сказати про корпус інкубатора, він виготовлений повністю з високоякісного пінополістиролу, шляхом лиття під тиском. Має потовщені стінки які за рахунок своєї товщини значно знімають втрату тепла в інкубаційному блоці, а значить зменшують споживання електроенергії. У кришці інкубатора розташовано спеціальне віконце, через яке можна спостерігати процес інкубації не відкриваючи кришку.

Ще в даному інкубаторі успішне виведення пташенят буде завдяки умовам обігріву, які максимально наближені до природних. Адже теновий нагрівальний елемент встановлений в Несушке для обігріву яєць створює необхідні мікроклімат. Він не дає світла в період обігріву, а це відповідає природному висиджування пташенят. Тен сам по собі займає дуже мало місця, але обігріває більшу частину в порівнянні зі своїми розмірами.

Для розміщення яєць в інкубаторі передбачена спеціальна зємна сітка, на ній можна розміщувати яйця різних птахів - гусака, перепела, курки і т.д. У даній моделі при автоматичному перевороті можна розмістити 76 яєць, але видаливши блок автоматичного перевороту кількість яєць можна збільшити.

Переворот в інкубаторі автоматичний, який відбуватиметься погодинно, але за бажанням можна перевертати яйця і в ручн

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
277895