Добриво ОВОЩИ 30мл ТМ КВАНТУМ

Добриво ОВОЩИ 30мл ТМ КВАНТУМ ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
9 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Квантум для Овочевих Культур. Комплексне хелатних добрив для овочевих культур. Спеціальна композиція макро- і мікроелементів і біологічно активних речовин для підживлення рослин і обробки насіння.
Склад: макроелементи, мікроелементи в хелатній формі, амінокислоти, гумінові кислоти, фітогормони, прилипач. Вміст мікроелементів, г / л: Fe-10, Zn-8, С u-8, Mn-8, B-4, Mo-0.1, Ni-0.1, Co-0.02.
Квантум для Овочевих Культур: підвищення вмісту вітамінів і цукрів в плодах;
поліпшення смакових якостей овочів;
стимуляція цвітіння і запилення;
підвищення врожайності на 15-25%;
поліпшення засвоєння поживних речовин з грунту;
підвищення імунітету рослин;
зниження рівня нітратів в плодах.
Передпосівна обробка насіння: розчинити вміст пакета 30мл 0,5 - 0,7 л води для замочування 150-200г насіння не більш 4-х годин. Розчин можна використовувати кілька разів. Після замочування насіння просушити або одразу висіяти.
Підживлення: розчинити вміст пакета 30мл в 10 л води і обприскати цим розчином листя рослин, з розрахунком 10л розчину на 1,5-2 сотки або кілька кущів і дерев; або полити під корінь цим розчином. Обробку рекомендовано проводити через кожні 2-4 тижні, до 4-5 обробок за сезон вегетації, починаючи з фази 4-6 справжніх листків.
Полив в системою крапельного зрошення: для приготування поливальної суміші потрібно розчинити вміст пакета 30мл в 200-300л води. Загальний витрата препарату за сезон вегетації - 90мл на одну сотку.
Замочування: розчинити вміст пакета 30мл в 5-10л води і замочувати в цьому розчині кореневу частину рослини протягом 3-4 годин, після чого висадити і полити використаним розчином.
БрендКВАНТУМ
Країна-виробникУКРАЇНА

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
367933