Гель від мурах RembeK Мурахоід 10мл ТМ АГРОМАГ

Гель від мурах RembeK Мурахоід 10мл ТМ АГРОМАГ ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
7 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Рембек-мурахоїд (ГЕЛЬ) - від тарганів, мурах і домашніх мошок!
ВІД ТАРАКАНОВ: Відкрити пакет, нанести гель пунктиром на місце проживання, скупчення або пересування комах.
Для знищення тарганів обробити місця їх скупчення, переміщення до їжі і воді (під раковиною і плінтусом, на стиках кахельних плит, вентиляційних віддушин, опалювальні і водопровідні труби). Нанесіть гель смужками по 2 см. З інтервалом 2 см. При великій кількості тарганів 1 пакету вистачає на 25 м.кв. При невеликій кількості наносити смужку гелю 2см з інтервалом 4-6 см. (1пакет розрахований на 30-35 кв.м.).
Для знищення мурах використовують гель на шляху їх переміщення (доріжках) з інтервалом 4 см між смужками. 1 пакет розрахований на 40-45кв.м.
Загибель тарганів відбувається на 1-3 день, мурах на 1 день.
Повторну обробку рекомендовано проводити через 3-4 тижні.
ПРОТИ садових МУРАВЙОВ: Для боротьби з мурахами на садових ділянках розмістіть краплі або смужки гелю на листках картону, які розкладають на мурашиних доріжках і навколо мурашника. Для знищення мурах, які заповзають в дачні будинки і нижні поверхи будинків, гель наносять по периметру приміщення пунктирною смужкою: 2см гелю на 6 см необробленої поверхні. Для кращого ефекту рекомендується обробити приміщення як зовні так і всередині. Уникайте потрапляння на гель вологи і пилу. Повторна обробка рекомендується у разі змивання гелю і при появі нової колонії мурах, але не раніше ніж через 3 тижні, тому що препарат зберігає свою дію близько 1 місяця.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ: при роботі з препаратом дотримуйтеся правил особистої гієни. Зберігати гелі окремо від ліків і харчових продуктів в темному, недоступному для дітей та тварин місці при температурі від -10 до 35 С.
Під час роботи не пити, не курити, не приймати їжу. Після роботи вимити руки та обличчя з милом.
Період захисної дії: 25-30 днів.
Склад: гелівая рідина, імідаклоприд-0,5г / кг, хлорпірідос -0,5г / кг.
Термін зберігання: 3 роки.
Екологія: нетоксичний, 4 кл

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
367949