Рятівник СВЕКЛЫ и МОРКОВИ 3мл12мл ТМ БЕЛРЕАХИМ

Рятівник СВЕКЛЫ и МОРКОВИ 3мл12мл ТМ БЕЛРЕАХИМ ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
9 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

СПАСАТЕЛЬ БУРЯКА І МОРКВИ
Високоефективний препарат проти абсолютної більшості комах-шкідників, що наносить серйозної шкоди сільському господарству і всіх видів хвороб.
· У шкідників не виникає стійкість до препарату;
· Ефективний при нормальних і підвищених температурах;
· Препарат надає токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму комах, пригнічує розвиток більшості грибкових захворювань;
· Висококонцентроване фосфорно-калійне мікродобриво в складі препарату має антистресовий ефект, відновлює зростання і підвищує якість врожаю;
· Що входить до складу прилипач підвищує ефективність і тривалість дії.
Завдяки наявності в своєму складі поверхнево-активної речовини поліпшується змочування поверхні листя і рослин, що сприяє кращому проникненню діючих речовин в рослину і зменшує витрату розчину препарату.
Склад діючої речовини: ацетоміпрід 100г / л., Фіпроніл 50 / г., ПАР.
Фосфорно-калійне добриво з фунгіцидною ефектом і вираженим профілактичним і лікувальним дією проти більшості патогенів (P 2O 5 K 2O).
Спосіб застосування: розчинити вміст 2-х пакетів в 10-12л води. Розчин ретельно розмішати і обробити 2 сотки.
Максимальна кратність обробок за сезон - 2.
Практичне застосування препарату не обмежується культурами, зазначеними на упаковці. Препарат ефективно зарекомендував себе в застосуванні на кориандре, кропі, селері, пастернаку і петрушці.
Заходи безпеки: Під час роботи з препаратом використовувати засоби індивідуального захисту, не їсти, не пити, не курити. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та очі. Після роботи вимити з милом руки і обличчя.
Перша допомога: При попаданні препарату на шкіру або очі, промити їх чистою водою. При попаданні в шлунок - очистити шлунок, вжити активоване вугілля, звернеться до лікаря.
Зберігання: зберігати в закритій заводській упаковці в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів при температурі від -10 до 400С.
Токсичність: 4 клас токсичності.

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
367951