Екоплант 1 кг ТМ АГРОМАГ

Екоплант 1 кг ТМ АГРОМАГ ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
35 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Екоплант. Зміст - P6% K35% Mg9% Ca13% S12% мікроелементи.
Як добриво в складі якому відсутній азот, Екоплант є ідеальним мінеральним комплексним добривом для осіннього внесення під всі види с / г та овочевих культур.
Навесні Екоплант вносять в розкид, а також локально в лунки або борозни до або паралельно з посівом і посадкою сільськогосподарських культур.
У разі неодноразового внесення, наприклад, основна плюс підживлення, норми зазначені в таблиці розподіляють залежно від кількості внесень.
Норми внесення Екоплант зазначені в таблиці для винограду, яблуні, груші, абрикос, персик, алича, смородина та ін. Множать на площу яку покриває крона дерева або куща. У посадочні ями для дерев або куща вносять по 100 г добрива, рівномірно перемішують з верхньому шаром грунту.
Наведені річні норми внесення в таблиці Екоплант вважати середніми і можуть змінюватися в залежності від кількості внесення, від виду с / г культури, площі і т.д.
Норми внесення добрива зазначені по калію (К). Оскільки Екоплант не містить азоту (N), доцільно навесні застосовувати аміачну селітру, карбамід або інші азотовмісні мінеральні добрива. Також додатково вносять містять фосфор добрива, наприклад, амофос, суперфосфат, подвійний суперфосфат.
БрендАГРОМАГ
Країна-виробникУКРАЇНА

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
367952