Спрей Бурді з перметрином для собак 150мл 14581 ТМ O.L. KAR

Спрей Бурді з перметрином для собак 150мл 14581 ТМ O.L. KAR ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
92 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Спрей Бурді для собак 150 мл
Прозора, масляниста рідина від світло-жовтого до жовтого кольору.
Форма випуску:
Скляні та/або полімерні пляшки (флакони) з розпилювачами по 50; 100; 200; 300; 500; 1 000 мл, полімерні каністри по 5 000; 10 000 мл.
Тип препарату:
Застосування:
Зовнішньо собакам з 10-ти тижневого віку для лікування та профілактики хвороб, викликаних паразитами
Прозора, масляниста рідина від світло-жовтого до жовтого кольору.
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
перметрин – 2,65 мг.
Фармакологічні властивості
ATCvet класифікаційний код QP53A – ектопаразитарні ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53АС04, перметрин).
Діюча речовина препарату – перметрин – (3-феноксифеніл) метиловий ефір 3-(2,2-дихлоретеніл)-2,2-диметилциклопропанкарбонової кислоти – контактний інсектицид із групи синтетичних піретроїдів з пролонгованою дією.
Перметрин згубно діє на акариформних (коростяних) і паразитиформних кліщів та комах у собак і котів. Завдяки інгібуванню перметрином холінестерази відбувається токсична акумуляція нейрогормону ацетилхоліном на холінергічних нервових закінченнях, у результаті якої блохи та кліщі гинуть.
Після нанесення на шкіру тварини препарат швидко розподіляється по всій поверхні тіла, накопичуючись в епідермісі та сальних залозах шкіри тварини, забезпечуючи захист від ектопаразитів протягом 3-4 тижнів.
Застосування
Зовнішньо собакам з 10-ти тижневого віку для лікування та профілактики хвороб, викликаних паразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), малофагами (Trichodectes canis), вошами (Linognathus spp.), коростяними кліщами (Notoedres cati, Otodectes cynotis), паразитиформними (іксодовими) кліщами (Dermaceptor spp., Ixodesricinus, Rhipicephalus spp. та ін.), а також для захисту тварин від їх нападу.
Дозування
Зовнішньо. Препарат наносять на всю поверхню попередньо скуйовдженої шерсті (в ділянці тулубу) з розрахунку 3-6 мл на 1 кг маси тіла тварини шляхом натискування на пор

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
395783