Циркуляційний насос UPS 25/6 130 короткая база ТМ GRUNDFOS

Циркуляційний насос UPS 25/6 130 короткая база ТМ GRUNDFOS ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
906 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Дійсно економічним і надійним можна вважати насос циркуляційний Grundfos моделі UPS 25-60 130. Дана модель апарату дозволяє максимально знизити кількість споживаної енергії, забезпечуючи при цьому значну економію для користувачів. Агрегат може використовуватися не тільки в опалювальних системах. З його допомогою можна забезпечити безперебійну циркуляцію охолоджуючої рідини в системах кондиціонування. Крім того Грундфос UPS 25-60 130 може встановлюватися в побутових системах гарячого / холодного водопостачання і ставати невідємною частиною системи «теплих» підлог. Конструкція насоса дуже компактна і його монтажна довжина не перевищує 13 см.
Насос працює на трьох швидкостях, перемикати які можна всього за допомогою однієї кнопки, розміщеної на клемній коробці. Насосна частина обладнання і його двигун невідємні, що забезпечує міцність конструкції. Матеріали, з яких виготовлена кожна деталь агрегату, підібрані з урахуванням всіх параметрів тієї чи іншої системи. Насос Grundfos UPS 25-60 130 довговічний, адже навіть при цілодобовій експлуатації термін його роботи перевищує десяток років. Серед основних переваг саме з цією моделлю фахівці і користувачі відзначають:
мінімум шуму при роботі;
легкість установки і підключення;
простоту управління;
відсутність необхідності постійного техобслуговування;
універсальність використання в різних системах;
економну витрату електроенергії;
довговічність і надійність роботи агрегату.
Кількість швидкостей: 3
Підводиться потужність: 50 Вт - 60 Вт - 70 Вт
Max. гідростат. натиск: 6 м.
Max. витрата: 3,3 м3 / год
Температура перекач. рідини: 2 .. 110 ° C
Гарантія - 1 рік
Виробник - Китай
Габаритні розміри -

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
399122