Тістова приманкау у фільтр пакетах 200г ТМ КРЫСОЛОВКА

Тістова приманкау у фільтр пакетах 200г ТМ КРЫСОЛОВКА ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
19 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Корисливі тісто (фільтр пакет) 200 г - готова до застосування приманка для знищення щурів і мишей. Завдяки кращій рецептурі приманки гарантує 100% знищення гризунів, до складу приманки входить олійно-арахісовий привабливими, феромон, муміфікатор.
ПЕРЕВАГИ:
1. Знищення гризунів на 100%.
2. приманює мишей і щурів.
3. Засіб вже готове до застосування. У пакеті 20 фільтр пакетів.
4.Сучасні технології рецептури і упаковки забезпечують застосування засобу в приміщенні і на відкритих ділянках без зниження ефективності.
5. У засобі використані речовини останнього покоління: бродіфакум, феромони, арахісовий ароматизатор, муміфікатор.
Призначення: для знищення мишоподібних гризунів (мишей, щурів) в умовах побуту. Засіб дієвий навіть в разі резистентності (звикання) гризунів до інших способів. Миші і щурі з легкістю приманює особливими речовинами, які є в засобі, і гинуть протягом 3-7 днів після зїдання кошти. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння у інших мишоподібних, гризуни гинуть у відкритому просторі, в результаті задухи.
Зверніть увагу! Засіб потрібно постійно додавати, не допустивши його повного поїдання.
Застосування: Засіб дозволено для використання фахівцями і населенням в побуті (в житлових і нежитлових приміщеннях і поруч з ними).
Склад: Їстівна основа (фільтр пакети), приманки, гіркота, і інші допоміжні речовини, дієве речовина - бродіфакум (0,005%).
Методи безпеки: Тримати засіб в місцях, недоступних для дітей і тварин. Чи не доторкатися до засобу незахищеними руками. Розкладати засіб необхідно пінцетом або в гумових рукавичках. У разі попадання засобу на шкіру, промити великою кількістю води з милом. Під час роботи із засобом не можна приймати їжу, питво або курити. У разі попадання засобу в шлунок, терміново звернутися до лікаря. Після завершення робіт із засобом, упаковку, залишки кошти і трупи гризунів зібрати і закопати в землю на глибину) 0,5 метра.
Протиотрута: Вітамін К1 (фитоменадион).
Умови зберігання:

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
443682