Препарат МАГНУМ ДУО 15мл [на 15кг] ТМ BINGO

Препарат МАГНУМ ДУО 15мл [на 15кг] ТМ BINGO ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
27 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Препарат нового покоління інсекто-фунгіцидної дії для обробки бульб картоплі перед посадкою. Забезпечує тривалий (до 60 днів) захист рослин від шкідників і хвороб, володіє стимулюючим зростання і розвиток ефектом. Перевагою використання протруйника Магнум Дуо є широкий спектр шкідливих обєктів, проти яких він використовується: колорадський жук, дротяники, личинки хруща, капустянки, цикадки, попелиці, міль картопляна, несправжні дротяники, блішки, гнилі, парша. Недовгий термін очікування до збору врожаю (30 днів) дозволяє застосовувати препарат для ранніх сортів. Протруйник Магнум Дуо є безпечним для корисних комах, не впливає на смакові якості картоплі. 15 мл препарату достатні для обробки 7-15 кг бульб.
Діюча речовина: імідаклоприд 140 г/л, пенсикурон 150 г/л.
Умови обробки: обробка картоплі відбувається в день посадки (максимум за день до посадки). Розчин готують безпосередньо перед застосуванням.
Норма витрати: 15 мл препарату розчиняють в 150 мл води. Отриманого розчину вистачає для обробки 7-15 кг посадочного матеріалу.
Рекомендації щодо застосування: бульби картоплі розстилають на поліетиленовій плівці одним шаром, рівномірно обприскують розведеним препаратом. Висаджують картоплю в грунт після просихання бульб.
Класифікація ВООЗ: III клас небезпеки.
Заборонено змішування з іншими ЗЗР і добривами.
Габаритні розміри

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
491858