Добриво Авангард Овочеві 30мл ТМ УКРАВІТ

Добриво Авангард Овочеві 30мл ТМ УКРАВІТ ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
9 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

«АВАНГАРД ОВОЩНОЙ»
Це комплексне концентроване добриво з макро і мікроелементами на хелатній основі для живлення рослин біологічно активними речовинами. Використовується для обробки культур: цибуля, капуста, огірки, кабачки, кавуни, дині, патисони, цукіні і т.д.
Обробка насіння до висадки в грунт: 30 мл препарату розчинити в 500-700 мл води. Протягом 3-4 годин в робочому розчині замочувати 150-200 г насіннєвого матеріалу. Після чого насіння просушити і висадити в грунт. Робочий розчин можна використовувати кілька разів. Можливе використання з протруйників Матадор.
Обробка кореневої системи: 30 мл препарату розчинити в 10 л води. Робочим розчином рівномірно обприскати листя рослин з розрахунку 10л розчину на 1 сотку. Протягом 3-4 годин замочувати кореневу систему культури в робочому розчині, після чого висадити в грунт.
Обробка рослин після вегетації: 30 мл препарату розчинити в 10 л води. Робочим розчином рівномірно обприскати листя рослин з розрахунку 10л розчину на 1 сотку. Рекомендований інтервал обробки - 2-3 тижні, починаючи з фази 2-4 справжніх листків. Можливе використання з двокомпонентним інсектицидом Антиколорад.
Характеристика та переваги:
- Підвищує врожайність на 10-20%
- Підвищує вміст вітамінів, покращує смакові якості
- Знижує вміст нітратів в плодах
- Підвищує енергію проростання насіння, зміцнює фізіологічний стан рослин
- Активізує імунітет а також виконує антистресові і стимулюючі дії, підвищує стійкість рослин до захворювань, холоду і посухи, покращує фіксацію азоту.
Габаритні розміри

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
491900