Препарат ПРЕСТО ТУРБО 3мл (2шт в спайці) ТМ СІМЕЙНИЙ САД

Препарат ПРЕСТО ТУРБО 3мл (2шт в спайці) ТМ СІМЕЙНИЙ САД ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
22 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

«Турбо Престо» - новітній і вдосконалений інсектицид пролонгованої дії, застосовується в сільському господарстві з 2019 года! Захищає овочеві, баштанних і зернові культури, а також плодові дерева, виноградники, декоративні квіти і чагарники від широкого спектру шкідників (не залежно від стадії їх розвитку). У складі «Турбо Престо» три компонента з різним механізмом впливу, які винищують сисних і листогризучих комах-шкідників, не допускаючи їх звикання. Тривалість захисного ефекту - понад 31 дня.
Концентрат суспензії.
Діюча речовина
Клотіанідін 200 г / л лямбда-цигалотрин 100 г / л ПЕГ 400 5%
Механізм дії
Клотіанідін - системний пестицид, який добре поглинається корінням і надземною частиною культурних рослин, насичує листя і стебла. Паразити починають гинути через 15 хвилин після контакту з препаратом, повна загибель настає через дві години.
Лямбда-цигалотрин - володіє контактними, кишковими і остаточно-відлякують характеристиками. Швидко проникає через хітиновий покриття комах і вражає його нервову систему; через кілька хвилин шкідники не можуть харчуватися, починається параліч і смерть протягом доби.
Поліетиленгліколь - сполучна речовина, зєднує інгредієнти в емульсіях і має високу розчиняють здатність.
Рекомендації щодо застосування
Інсектицид «Турбо Престо» необхідно розчинити у воді згідно зазначених в таблиці норм. Робочий розчин використовувати в день приготування, обприскування проводити в суху безвітряну погоду, при температурі навколишнього середовища до 25ºС.
Безпека
Строк останньої обробки до збирання врожаю: плодово-ягідних - 45 днів, зернових і баштанних - 30 днів, овочів відкритого грунту - 20 днів, овочів закритого грунту - 5 днів.
III клас (помірно токсичний).
зберігання
«Турбо Престо» зберігають в закритій заводській упаковці, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів при температурі від 0ºС до 30ºС.
Термін зберігання 4 роки від дати виготовлення.
упаковка

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
519020