Регулятор росту рослин 20мл ТМ Rival

Регулятор росту рослин 20мл ТМ Rival ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1
7 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Рівал - регулятор росту рослин , розроблений на основі поліетіленгліколей (770 г / л), з вмістом янтарної кислоти (10 г / л) і гумату калію (30 г / л), контактно-системної дії.
Препарат Rival® має такі властивості:
Що входять до складу кріопротектор і адаптоген - поліетиленгліколі знижують температуру замерзання клітинного соку в рослинах, а також підвищують кількість цукрів у вузлах кущіння рослин.
Антістрессант - низькомолекулярні ПЕГ, поряд з гуматами і бурштинової кислотою, прискорюють обмінні процеси в тканинах рослин, що проявляється в інтенсивному синтезі антистресових речовин, і відповідно знімає фитотоксичность після обробки пестицидами.
Стимулює ріст рослин за рахунок посилення обмінних процесів в рослинній клітині, обумовлених викликаних дією препарату усиліниє надходженням елементів живлення в рослини.
Інгібітор хвороб - поліетиленоксиди мають здатність зневоднення бактерій і грибків, за рахунок чого знижується ураженість рослин хворобами на 20-30%.
Прилипач - ПЕГ мають високу плівкоутворювальній здатність, завдяки якій забезпечується закріплення бакових препаратів на поверхні насіння та листя, що підвищує ефективність ЗЗР та мікродобрив.

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
588676