+380 (96) 61... показать
Влагорегулятор вологомір ВР-1д для інкубатора (цифровий) ТМ УКРАЇНА
Влагорегулятор вологомір ВР-1д для інкубатора (цифровий) ТМ УКРАЇНА ##от компании## Интернет Магазин Mixsmart - ##фото## 1

Влагорегулятор вологомір ВР-1д для інкубатора (цифровий) ТМ УКРАЇНА

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
540
В наличии
Код: 598648

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Почта
Міст Експрес
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (96) 61... показать
Адрес
50055, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, Кривой Рог район Дружбы

Описание

Цифровий двох-режимний, двох-пороговий регулятор вологості вологомір ВРД-1д призначений для підтримки необхідної вологості повітря в інкубаторах, теплицях, тераріумах і т.п. і відображення рівня вологості. Встановлено цифровий датчик вологості DHT11.
Регулятор вологості ВРД-1д двох-режимний (в режимі «h» регулятор управляє зволожувачем повітря в режимі «H» регулятор управляє осушувачем повітря), двох-пороговий: верхній і нижній пороги (можливість завдання верхнього значення (порогу) вологості включення (відключення) і нижнього значення (порогу) вологості включення (відключення).
Влагорегулятор - контактний (під регуляторі застосований релейний силовий елемент).
Можлива робота як з активним навантаженням (зволожувачі, осушувачі та інші прилади), так і з пасивної навантаженням (трансформатори, блоки контролю харчування, перетворювачі та інші прилади).
Регулятор вологості управляється мікроконтролером, який аналізує виміряну цифровим датчиком вологість, порівнює її із заданим значенням, враховує заданий режим роботи, і на підставі цих даних включає і відключає навантаження.

Призначення регулятора вологості:
Влагорегулятор двох-режимний, двох-пороговий, цифровий ВР-1 д являє собою автоматичний пристрій і призначений для високоточного підтримки вологості шляхом управління пристроєм обєкта контролю і відображення рівня вологості повітря.

Технічні характеристики:
Напруга живлення: 160-250 Вольт.
Точність підтримки вологості ± 5%, до 50 ° С.
Діапазон регулювання вологості від 20% до 80%.
Крок установки гистерезиса 1%
Діапазон робочої температури: від 0 ° С до 60 ° С.
Максимально допустима потужність комутації: 1,0 кВт.
Режими роботи - зволоження і осушення.


Техніка безпеки:
Забороняється експлуатація з пошкодженою ізоляцією і дротом датчика вологості. Чи не занурювати датчик у воду, т. К. Він не герметичний. Монтаж, завантаження і вивантаження інкубатора вироблят

Гарантия:

Гарантия от производителя 6 месяцев! Гарантийное обслуживание производится в Китае.Отправка товара производителю,осуществляться за счет покупателя...

Характеристики

Код товара
598648